Bun venit tuturor! Inregistreaza-te pentru a comenta serialele in curs de difuzare,dar si pt. ati spune parerea in legatura cu serialele si cultura Coreeana si nu numai!Respecta si vei fi respectat/a!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bun venit tuturor! Inregistreaza-te pentru a comenta serialele in curs de difuzare,dar si pt. ati spune parerea in legatura cu serialele si cultura Coreeana si nu numai!Respecta si vei fi respectat/a!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

La ce te gandesti?

+3
Al3x
Serenity
Roxy_Yumi
7 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos  Mesaj [Pagina 4 din 4]

1La ce te gandesti? - Pagina 4 Empty La ce te gandesti? Mier Apr 13, 2011 9:18 am

Roxy_Yumi

Roxy_Yumi
Administrator
Administrator

Rezumarea primului mesaj :

jocul e foarte simplu
fiecare membru spune un cuvant care ii vine in minte
incep eu:
Coreea



Ultima editare efectuata de catre Roxy_Yumi in Sam Mai 21, 2011 7:46 am, editata de 2 ori

http://se7enworld.forumcreativ.ro/forum.htm

76La ce te gandesti? - Pagina 4 Empty Re: La ce te gandesti? Lun Iul 11, 2011 6:05 am

Song-yo

Song-yo
ModeratorActori

la serialul "Intalnirea Inimilor"

77La ce te gandesti? - Pagina 4 Empty Re: La ce te gandesti? Lun Iul 11, 2011 8:02 am

Serenity

Serenity
ModeratorFilme
ModeratorFilme

La plaja

78La ce te gandesti? - Pagina 4 Empty Re: La ce te gandesti? Dum Iul 17, 2011 1:37 am

Ha Ni

Ha Ni
Infirmiera regala
Infirmiera regala

teme

79La ce te gandesti? - Pagina 4 Empty Re: La ce te gandesti? Dum Iul 17, 2011 2:26 am

Serenity

Serenity
ModeratorFilme
ModeratorFilme

mere

80La ce te gandesti? - Pagina 4 Empty Re: La ce te gandesti? Vin Iul 22, 2011 5:27 am

Ha Ni

Ha Ni
Infirmiera regala
Infirmiera regala

bere

81La ce te gandesti? - Pagina 4 Empty Re: La ce te gandesti? Vin Iul 22, 2011 6:22 am

Serenity

Serenity
ModeratorFilme
ModeratorFilme

La noul serial

82La ce te gandesti? - Pagina 4 Empty Re: La ce te gandesti? Mier Iul 27, 2011 8:10 am

Roxy_Yumi

Roxy_Yumi
Administrator
Administrator

la nimic

http://se7enworld.forumcreativ.ro/forum.htm

83La ce te gandesti? - Pagina 4 Empty Re: La ce te gandesti? Mier Iul 27, 2011 11:07 am

Serenity

Serenity
ModeratorFilme
ModeratorFilme

La cineva

84La ce te gandesti? - Pagina 4 Empty Re: La ce te gandesti? Joi Iul 28, 2011 11:34 am

madys

madys
ModeratorGeneral
ModeratorGeneral

la nimic

85La ce te gandesti? - Pagina 4 Empty Re: La ce te gandesti? Vin Iul 29, 2011 9:14 am

Serenity

Serenity
ModeratorFilme
ModeratorFilme

La data de 14 septembrie

86La ce te gandesti? - Pagina 4 Empty Re: La ce te gandesti? Dum Ian 22, 2012 11:29 am

Roxy_Yumi

Roxy_Yumi
Administrator
Administrator

la nimic

http://se7enworld.forumcreativ.ro/forum.htm

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 4 din 4]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum