Bun venit tuturor! Inregistreaza-te pentru a comenta serialele in curs de difuzare,dar si pt. ati spune parerea in legatura cu serialele si cultura Coreeana si nu numai!Respecta si vei fi respectat/a!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bun venit tuturor! Inregistreaza-te pentru a comenta serialele in curs de difuzare,dar si pt. ati spune parerea in legatura cu serialele si cultura Coreeana si nu numai!Respecta si vei fi respectat/a!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

O viata plina de tristete

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1O viata plina de tristete Empty O viata plina de tristete Mier Aug 03, 2011 6:17 am

ana_maria_janggeum

ana_maria_janggeum
ModeratorFilme
ModeratorFilme

Regina In-hyeon ste un personaj foarte indragit din Dong Yi si am decis sa vorbesc despre ea fiindca eu am indragit-o foarte mult.

In-hyeon nu era o regina adevarata pana nu a cunoscut-o pe Dong yi.Era o persoana prea blanda,prea tacuta pentru a fi luta in seama.Regele nu o iubea,nici macar nu discuta cu ea problemele statului,fiind intrecuta de doamna Jang.

Iar cea mai mare durere a ei era faptul ca nu putea sa aiba copii,ca nu putea da un mostenitor tronului regal.

Era regina peste ale carei decizii se putea trece usor,nefiind importanta.Iar cu moartea reginei-mama,singura ei protectoare,totul s-a naruit.A fost exilata,tinuta la distanta,in timp ce locul ei de drrept era pangarit.

Dar a intalnit-o pe Dong yi,care a ajutat-o sa revina si sa-si ia locul de drept.In Dong yi In-hyeon a gasit nu doar o prietena,o confidenta,ci si o sora,gata sa sara in ajutorul ei.

Viata ei a fost trista,dar oare cat de trista ar fi fost daca nu ar fi fost Dong yi?

O viata plina de tristete Beautifulkoreanactressp



O viata plina de tristete Dongyi48

2O viata plina de tristete Empty Re: O viata plina de tristete Vin Aug 05, 2011 5:17 am

Serenity

Serenity
ModeratorFilme
ModeratorFilme

Si mie mi-a parut foarte rau de ea
Daca nu ar fi aparut DongYi ea ar fi cedat de mult la tron in favoarea lui Jung
Sad Sad

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum