Bun venit tuturor! Inregistreaza-te pentru a comenta serialele in curs de difuzare,dar si pt. ati spune parerea in legatura cu serialele si cultura Coreeana si nu numai!Respecta si vei fi respectat/a!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bun venit tuturor! Inregistreaza-te pentru a comenta serialele in curs de difuzare,dar si pt. ati spune parerea in legatura cu serialele si cultura Coreeana si nu numai!Respecta si vei fi respectat/a!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Ce parere ai despre...

4 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Ce parere ai despre... Empty Ce parere ai despre... Mar Iun 21, 2011 6:59 am

Ha Ni

Ha Ni
Infirmiera regala
Infirmiera regala

Aici ne spunem parerea despre ceva.
Incep eu prima.
Spune-ti parerea despre Noul film de la tvr(ala Coreean,desigur).

2Ce parere ai despre... Empty Re: Ce parere ai despre... Dum Iul 03, 2011 11:19 am

Gaby

Gaby
AdminFondator

E un serial destul de interesant,bineinteles daca iti plac filmele istorice si ai rabdare sa treaca momentul de cotitura,spun moment de cotitura pt. ca stiti foarte bine ca primele ep. la fiecare serial sunt foarte foarte plictisitoare.Acum e foarte intersesant,am inceput chiar sa ma uit cu 2-3 ep in avans decat cele de la TV.


Spuneti parerea despre sfarsitul dinastie Joseon.

https://fani-coreea.forumgratuit.ro

3Ce parere ai despre... Empty Re: Ce parere ai despre... Mar Iul 05, 2011 10:25 am

Soo Ro

Soo Ro
Aducatoare de apa
Aducatoare de apa

Pai, a avut un sfarsit tragic,mai ales cu moartea Imparatesei Min si preluarea puterii de catre Japonezi.

Spuneti parerea despre filmul sau serialul tau preferat(Coreean)

4Ce parere ai despre... Empty Re: Ce parere ai despre... Vin Iul 08, 2011 2:15 am

Serenity

Serenity
ModeratorFilme
ModeratorFilme

Serialul meu preferat este Quenn Seondeok pt ca spune despre istoria primei regine a Coreei si pt ca joaca Kim Nam Gil
Spuneti parerea despre serialul:Giuvaierul Palatului care este difuzat de luni pana vineri la ora 8:50 pe TVR1

5Ce parere ai despre... Empty Re: Ce parere ai despre... Dum Iul 17, 2011 1:39 am

Ha Ni

Ha Ni
Infirmiera regala
Infirmiera regala

Favoritul meu dintotdeauna. Si fac aia o mancare asa bun! Janggeum rulez!
Ce parere ai despre Shakespeare?

6Ce parere ai despre... Empty Re: Ce parere ai despre... Dum Iul 17, 2011 2:22 am

Serenity

Serenity
ModeratorFilme
ModeratorFilme

Imi place mult Shakespear
Ce parere ai despre Kim Nam Gil?

7Ce parere ai despre... Empty Re: Ce parere ai despre... Vin Iul 22, 2011 5:24 am

Ha Ni

Ha Ni
Infirmiera regala
Infirmiera regala

Nu pare chiar asa hot cum spun toti. E cam bnatran,dar e bun pentru varsta lui.
Tu?

8Ce parere ai despre... Empty Re: Ce parere ai despre... Vin Iul 22, 2011 6:26 am

Serenity

Serenity
ModeratorFilme
ModeratorFilme

Una foarte buna,canta minunat si joaca foarte bine in seriale
E actorul meu preferat
Il ador
Ce parere ai despre serialul Kim Soo Roo?

9Ce parere ai despre... Empty Re: Ce parere ai despre... Dum Aug 14, 2011 3:45 am

Ha Ni

Ha Ni
Infirmiera regala
Infirmiera regala

Eeee,serial de serial. Ce tare e scena cu paiele!
Tu?

10Ce parere ai despre... Empty Re: Ce parere ai despre... Dum Aug 14, 2011 8:49 am

Serenity

Serenity
ModeratorFilme
ModeratorFilme

Imi place mult acest serial,e foarte frumos
Ce parere ai de noul serial?

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum