Bun venit tuturor! Inregistreaza-te pentru a comenta serialele in curs de difuzare,dar si pt. ati spune parerea in legatura cu serialele si cultura Coreeana si nu numai!Respecta si vei fi respectat/a!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bun venit tuturor! Inregistreaza-te pentru a comenta serialele in curs de difuzare,dar si pt. ati spune parerea in legatura cu serialele si cultura Coreeana si nu numai!Respecta si vei fi respectat/a!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

sayong

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1sayong Empty sayong Mar Aug 02, 2011 11:44 am

sayong

sayong
ModeratorGeneral
ModeratorGeneral

Unul din personajele extrem de indragite din jumong este sayong. O persoana misterioasa, un geniu si un barbat ce denota curaj si puritate sunt cuvintele ce il caracterizeaza pe sayong. El este cel ce in momentele dificile gasea solutiile care ii scotea din impas, el reusea sa impresioneze mereu prin creativitate si ingeniozitate. Sprijinul frumoasei soseono, el a fost cel care cu devotament a ramas aproape de aceasta fiind sfatuitor, prieten si frate.
sayong 2mxr61t
Meritele sale nu pot fi estimate deoarece fara el nu ar fi existat niciun regat. Hainele sale, parul , pana si ochii, totul radia la el, totul il facea sa fie un persoanj extrem de complex. Caracterul sau de neinteles punea o anumita bariera intre el si restul lumii formandu-se o anumita superioritate deoarece se crea impresia ca el cunoaste taine ascunse pentru unii. Nu voi mai vorbi prea mult despre el ci voi zice o ultima fraza ce reflecta ce simt. Sayong este personajul meu preferat ce ma facea sa tremur de emotie si entuziasm la vederea lui, este lumina si caldura, bunatate si speranta.

http://www.korea.forumgratuit.ro

2sayong Empty Re: sayong Lun Sept 19, 2011 8:39 am

Serenity

Serenity
ModeratorFilme
ModeratorFilme

Imi plake mult cum lai descris nici eu nu o faceam mai bine Smile Smile Smile
Sayong este actorul meu preferat din acest serial

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum