Bun venit tuturor! Inregistreaza-te pentru a comenta serialele in curs de difuzare,dar si pt. ati spune parerea in legatura cu serialele si cultura Coreeana si nu numai!Respecta si vei fi respectat/a!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bun venit tuturor! Inregistreaza-te pentru a comenta serialele in curs de difuzare,dar si pt. ati spune parerea in legatura cu serialele si cultura Coreeana si nu numai!Respecta si vei fi respectat/a!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Boys over flowers OST

4 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Boys over flowers OST Empty Boys over flowers OST Mar Aug 23, 2011 6:08 am

ana_maria_janggeum

ana_maria_janggeum
ModeratorFilme
ModeratorFilme





2Boys over flowers OST Empty Re: Boys over flowers OST Joi Sept 15, 2011 1:32 am

amaliaa

amaliaa
Aducatoare de apa
Aducatoare de apa

ati auzit ca va fi dat pe Euforia?

3Boys over flowers OST Empty Re: Boys over flowers OST Dum Ian 22, 2012 12:52 pm

anamaria

anamaria
Infirmiera regala
Infirmiera regala

Superb serial,mi-a placut la nebunie! L-as revedea oricand cu multa placere,de multe ori ma trezesc dimineata pentru Secretele de la palat si apuc sa vad redifuzarea si la acest serial,retraind fiecare moment la aceeasi intensitate ca si prima data cand l-am urmarit.

4Boys over flowers OST Empty Re: Boys over flowers OST Dum Ian 22, 2012 12:52 pm

anamaria

anamaria
Infirmiera regala
Infirmiera regala

Superb serial,mi-a placut la nebunie! L-as revedea oricand cu multa placere,de multe ori ma trezesc dimineata pentru Secretele de la palat si apuc sa vad redifuzarea si la acest serial,retraind fiecare moment la aceeasi intensitate ca si prima data cand l-am urmarit.
OST-ul este mai mult decat minunat,mai ales melodia Because I'm Stupid,as asculta-o incontinuu.

5Boys over flowers OST Empty Re: Boys over flowers OST Mier Ian 25, 2012 10:44 am

Roxy_Yumi

Roxy_Yumi
Administrator
Administrator

wa ce tare e filmu
il ador

http://se7enworld.forumcreativ.ro/forum.htm

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum