Bun venit tuturor! Inregistreaza-te pentru a comenta serialele in curs de difuzare,dar si pt. ati spune parerea in legatura cu serialele si cultura Coreeana si nu numai!Respecta si vei fi respectat/a!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Yoon Eun Hye

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 5]

1 Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:12 am

Gaby

avatar
AdminFondator
Rezumarea primului mesaj :



Name: 윤은혜 / Yoon Eun Hye (Yun Eun Hye)
Nicknames: "JamGgoDae" (Stick) / "Pooh"
Profession: Actress, singer and model
Birthdate: 1984-Oct-03
Birthplace: Seoul, South Korea
Height: 168cm
Weight: 48kg
Star sign: Libra
Blood type: O
Family: Younger brother
Talent agency: Kraze Entertainment

Seriale

Lie to Me (SBS, 2011)
Personal Preference (MBC, 2010)
Take Care of the Young Lady (KBS2, 2009)
The 1st Shop of Coffee Prince (MBC, 2007)
The Vineyard Man (KBS2, 2006)
Goong (MBC, 2006)
Rainbow Romance (MBC, 2005)

Filme

My Black Mini Dress (2011)
The Legend of Seven Cutter / Escaping from Charisma (2006)



Ultima editare efectuata de catre Gaby in Lun Iun 20, 2011 7:14 am, editata de 1 ori

Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

26 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:31 am

Gaby

avatar
AdminFondator



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

27 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:32 am

Gaby

avatar
AdminFondator



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

28 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:32 am

Gaby

avatar
AdminFondator



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

29 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:32 am

Gaby

avatar
AdminFondator



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

30 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:33 am

Gaby

avatar
AdminFondator



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

31 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:33 am

Gaby

avatar
AdminFondator



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

32 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:34 am

Gaby

avatar
AdminFondator



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

33 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:35 am

Gaby

avatar
AdminFondator



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

34 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:35 am

Gaby

avatar
AdminFondator



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

35 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:35 am

Gaby

avatar
AdminFondator



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

36 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:37 am

Gaby

avatar
AdminFondator



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

37 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:37 am

Gaby

avatar
AdminFondator



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

38 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:38 am

Gaby

avatar
AdminFondator



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

39 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:39 am

Gaby

avatar
AdminFondator



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

40 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:39 am

Gaby

avatar
AdminFondator



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

41 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:40 am

Gaby

avatar
AdminFondator



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

42 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:43 am

Gaby

avatar
AdminFondator



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

43 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:46 am

Gaby

avatar
AdminFondator



Ultima editare efectuata de catre Gaby in Lun Iun 20, 2011 8:24 am, editata de 1 ori



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

44 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:48 am

Gaby

avatar
AdminFondator



Ultima editare efectuata de catre Gaby in Lun Iun 20, 2011 8:24 am, editata de 1 ori



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

45 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:53 am

Gaby

avatar
AdminFondator



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

46 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:54 am

Gaby

avatar
AdminFondator



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

47 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:55 am

Gaby

avatar
AdminFondator



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

48 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:55 am

Gaby

avatar
AdminFondator



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

49 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:57 am

Gaby

avatar
AdminFondator




Ultima editare efectuata de catre Gaby in Lun Iun 20, 2011 8:26 am, editata de 1 ori



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

50 Re: Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 8:00 am

Gaby

avatar
AdminFondator








Ultima editare efectuata de catre Gaby in Lun Iun 20, 2011 8:26 am, editata de 1 ori



Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 2 din 5]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum