Bun venit tuturor! Inregistreaza-te pentru a comenta serialele in curs de difuzare,dar si pt. ati spune parerea in legatura cu serialele si cultura Coreeana si nu numai!Respecta si vei fi respectat/a!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Yoon Eun Hye

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 5 din 5]

1 Yoon Eun Hye la data de Lun Iun 20, 2011 7:12 am

Gaby

avatar
AdminFondator
Rezumarea primului mesaj :



Name: 윤은혜 / Yoon Eun Hye (Yun Eun Hye)
Nicknames: "JamGgoDae" (Stick) / "Pooh"
Profession: Actress, singer and model
Birthdate: 1984-Oct-03
Birthplace: Seoul, South Korea
Height: 168cm
Weight: 48kg
Star sign: Libra
Blood type: O
Family: Younger brother
Talent agency: Kraze Entertainment

Seriale

Lie to Me (SBS, 2011)
Personal Preference (MBC, 2010)
Take Care of the Young Lady (KBS2, 2009)
The 1st Shop of Coffee Prince (MBC, 2007)
The Vineyard Man (KBS2, 2006)
Goong (MBC, 2006)
Rainbow Romance (MBC, 2005)

Filme

My Black Mini Dress (2011)
The Legend of Seven Cutter / Escaping from Charisma (2006)



Ultima editare efectuata de catre Gaby in Lun Iun 20, 2011 7:14 am, editata de 1 ori

Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

101 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 1:43 am

Gaby

avatar
AdminFondator


Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

102 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 1:45 am

Gaby

avatar
AdminFondator


Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

103 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 1:48 am

Gaby

avatar
AdminFondator


Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

104 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 1:51 am

Gaby

avatar
AdminFondator


Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

105 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 1:53 am

Gaby

avatar
AdminFondator

Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

106 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 1:55 am

Gaby

avatar
AdminFondator


Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

107 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 1:57 am

Gaby

avatar
AdminFondator


Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

108 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 1:59 am

Gaby

avatar
AdminFondator


Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

109 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 2:00 am

Gaby

avatar
AdminFondator


Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

110 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 2:01 am

Gaby

avatar
AdminFondator


Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

111 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 2:03 am

Gaby

avatar
AdminFondator


Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

112 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 2:04 am

Gaby

avatar
AdminFondator


Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

113 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 2:07 am

Gaby

avatar
AdminFondator


Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

114 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 2:10 am

Gaby

avatar
AdminFondator


Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

115 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 2:11 am

Gaby

avatar
AdminFondator


Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

116 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 2:14 am

Gaby

avatar
AdminFondator


Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

117 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 2:15 am

Gaby

avatar
AdminFondator

Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

118 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 2:16 am

Gaby

avatar
AdminFondator

Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

119 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 2:17 am

Gaby

avatar
AdminFondator


Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

120 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 2:19 am

Gaby

avatar
AdminFondator


Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

121 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 2:19 am

Gaby

avatar
AdminFondator

Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

122 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 2:20 am

Gaby

avatar
AdminFondator


Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

123 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 2:21 am

Gaby

avatar
AdminFondator


Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

124 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 2:21 am

Gaby

avatar
AdminFondator

Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

125 Re: Yoon Eun Hye la data de Mar Iun 21, 2011 2:22 am

Gaby

avatar
AdminFondator

Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 5 din 5]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum