Bun venit tuturor! Inregistreaza-te pentru a comenta serialele in curs de difuzare,dar si pt. ati spune parerea in legatura cu serialele si cultura Coreeana si nu numai!Respecta si vei fi respectat/a!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bun venit tuturor! Inregistreaza-te pentru a comenta serialele in curs de difuzare,dar si pt. ati spune parerea in legatura cu serialele si cultura Coreeana si nu numai!Respecta si vei fi respectat/a!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Un nou serial Coreean

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Gaby

Gaby
AdminFondator

Da,ati citit bine un nou serial Coreean dar de aceasta data nu pe TVR1 cum am fost obisnuiti ci pe National TV.

National TV aduce in premiera pe tara un film coreean de exceptie, serialul Imparatul marii. Se pare ca succesul filmelor coreene a determinat sefii de la National TV sa introduca in grila de programe un serial coreean. Oare apune epoca filmelor indiene de pe National TV?
In curand Culoarea Fericirii se va afla la ultimul episod, posibil ca Imparatul marii sa ia locul serialului indian.

Choi Soo Jong interpretează rolul lui Jang Bogo, cel care se ridică de la statutul de sclav la cel de comandant militar şi, apoi, negustor de succes. Acţiunea se petrece în timpul dinastiei Silla (787-846). Veti avea parte de multe batalii, intrigi si dragoste.
Urmareste cele 51 episoade pe National TV.
Link Link

https://fani-coreea.forumgratuit.ro
Distribuie acest articol pe: reddit

Serenity

Mesaj Joi Iun 09, 2011 10:58 am Scris de Serenity

Imi place acest serial
Ma bucur ca are 51 de ep
Ce bine ca joaca si Jumong

Gaby

Mesaj Joi Iun 09, 2011 9:05 pm Scris de Gaby

da,e foarte frumos

Serenity

Mesaj Joi Iun 09, 2011 9:35 pm Scris de Serenity

Ma bucur ca a bagat si pe Natioanal TV seriale coreene
Acum avem la 2 posturi sa ne uitam Smile Very Happy

edinaa

Mesaj Dum Iun 12, 2011 12:19 am Scris de edinaa

Si eu ma bucur ca mai exista inca un post tv care difuzeaza seriale coreene.

Gaby

Mesaj Dum Iun 12, 2011 12:43 am Scris de Gaby

Da, e prea tare 2 seriale intr-o zi

AhHyo

Mesaj Mar Aug 30, 2011 7:09 am Scris de AhHyo

ma uit

Dupa ce se termina,in 1 septembrie incepe Vanatorii de sclavi

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum