Bun venit tuturor! Inregistreaza-te pentru a comenta serialele in curs de difuzare,dar si pt. ati spune parerea in legatura cu serialele si cultura Coreeana si nu numai!Respecta si vei fi respectat/a!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bun venit tuturor! Inregistreaza-te pentru a comenta serialele in curs de difuzare,dar si pt. ati spune parerea in legatura cu serialele si cultura Coreeana si nu numai!Respecta si vei fi respectat/a!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Despre Hur Jun

3 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Despre Hur Jun Empty Re: Despre Hur Jun Mar Iul 05, 2011 11:23 am

sayong

sayong
ModeratorGeneral
ModeratorGeneral

dar asta nu e recenzie preluata de pe koreafilm?

http://www.korea.forumgratuit.ro

2Despre Hur Jun Empty Re: Despre Hur Jun Vin Iul 08, 2011 2:58 am

Serenity

Serenity
ModeratorFilme
ModeratorFilme

In mare parte da

3Despre Hur Jun Empty Re: Despre Hur Jun Dum Iul 24, 2011 12:47 pm

sayong

sayong
ModeratorGeneral
ModeratorGeneral

serenity este in totalitate preluata de pe koreafilm. Urasc cand o persoana copiaza sentimentele altei persoane. Esti studenta de sujok cumva? AI o colega la iasi? Eu cunosc persoana care a scris aceasta recenzie si nu cred ca ai dreptul sa o copiezi. Nu era nimic daca preluai unele informatii si precizai sursa dar ai mintit. Cine citeste prezentarea crede ca e vorba despre tine si prietena ta. Ti se pare normal? Mie nu. Pana si pozele sunt aceleasi. Nu de alta, insa koreafilm si membrii ei tin mult la corectitudine. Fiind o membra koreafilm am invatat sa nu plagiez. Nu o zic in nume de rau dar gaby ar avea de suferit. S-a putea cere drepturile de autor sau mai rau si reputatia forumului ar avea de suferit. Deci vorbesc serios. Am sters-o. Sa nu se mai intample asa ceva,pentru binele forumului.

http://www.korea.forumgratuit.ro

4Despre Hur Jun Empty Re: Despre Hur Jun Mar Aug 30, 2011 12:36 pm

AhHyo

AhHyo
Pictorita

Eu nu o sa copiez,iar daca o s-o fac,am sa precizez de unde am luat-o!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum