Bun venit tuturor! Inregistreaza-te pentru a comenta serialele in curs de difuzare,dar si pt. ati spune parerea in legatura cu serialele si cultura Coreeana si nu numai!Respecta si vei fi respectat/a!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

O noua drama istorica la MBC

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Gaby

AdminFondator

După atingerea unui rating ridicat, cu dramele Jumong şi Regina Seondeok produse în 2007 respectiv 2009, postul MBC planifica inceperea unui nou serial istoric, plasat in perioada turbulenta a celor Trei Regate.

MBC a anunţat că va produce o drama de 50 episode intitulata, Onjo ,Biryu.

Drama va arata luptele pe care printii Onjo şi Biryu le duc pentru creşterea regatului Baejke. Onjo şi Biryu au fost atât de fii fondatorului Goguryeo , Jumong şi poveştile lor sunt de aşteptat să genereze un mare interes în rândul telespectatorilor.

Scenariul este inca in stadiul de lucru,iar filmarile sunt planificate pentru primavara-vara anului 2011.

Vezi profilul utilizatorului http://fani-coreea.forumgratuit.ro
Distribuie acest articol pe: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Mesaj la data de Vin Apr 22, 2011 9:41 am Scris de Roxy_Yumi

woww
de abea astept sa il vad

Mesaj la data de Dum Apr 24, 2011 6:54 am Scris de Serenity

Incepe dupa ce se termina DongYi?

Mesaj la data de Mier Apr 27, 2011 5:08 am Scris de Gaby

Nu.Poate in viitor TVR-ul o va achizitiona si o va difuza.Dar deocamdata,eu cel putin sper,ca dramasub sa o urce dupa difuzarea in Coreea(cum a facut si cu Dong Yi).

Mesaj la data de Vin Apr 29, 2011 11:17 pm Scris de Serenity

Aaaaa
Am inteles
Ms

Mesaj la data de Lun Mai 02, 2011 5:44 am Scris de Gaby

Cu placere Very Happy

Mesaj la data de Mar Aug 30, 2011 7:04 am Scris de AhHyo

abia astept!

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum